Enter your keyword

Kdy začít řešit financování nemovitosti?

Kdy začít řešit financování nemovitosti?

Kdy začít řešit financování nemovitosti?

Když jsem přemýšlel nad prvním tématem mého blogu o financích, tak mě napadlo, že bych začal nejčastější otázkou, kterou mi klienti pokládají. Po dlouhém přemýšlení jsem si uvědomil, že většina klientů má dotaz na správné načasování financování jejich budoucí nemovitosti.

Při koupi nemovitosti totiž na klienty čeká spousta povinností a většinou neví, čím mají začít. Někdy se tak bohužel stane, že otázku financování posouvají na později a tato skutečnost jim poté může způsobit mnohé problémy. V lepší případě jde o časové zdržení investičního záměru, v horším případě jde o finanční ztráty a následnou nerealizaci celého vysněného záměru.

Abyste těmto případným problémům předešli, tak se podívejte na video, které jsem na toto téma natočil.

Komentáře (2)

 1. Libor
  Zář 26, 2018

  Dobrý den,
  Jmenuji se Libor Matějíček a chtěl bych se zeptat jestli děláte někdy i nějaká investiční životní pojištění ? Chtěl bych brát do budoucna hypotéku na cca 4,5mil mám 20% částky naspořeno+ by se mi tím myslím snížila i úroková sazba u hypotéky, bylo by možné aby jste mi namodeloval kolik by mi přineslo životko na cca 3000Kč/měsíc za 25 let ? (můj zbytek do důchodu) + dala by se přes vás zajistit i ta hypotéka ?

  • Ing. Tomáš Flasar
   Zář 27, 2018

   Dobrý den pane Matějíčku,

   Děkuji za Váš dotaz. Jako spořicí produkt bych určitě doporučil jinou variantu než IŽP. Je nějaký důvod, proč chcete zrovna tento produkt? S vyřízením hypotečního úvěru jsem Vám samozřejmě schopen pomoci. Dle mě by největší smysl dávala osobní schůzka nebo aspoň emailová komunikace. Prosím napište mi na email a probereme detaily.

   Děkuji.

   Flasar

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Nenechte si uniknout novinky ze světa financí a hypoték a přidejte se k odběru novinek.